NOVÉ HRY Z NAŠÍ TVORBY
ZBYTEK HER NALEZNETE V PŘÍSLUŠNÝCH SEKCÍCH V HORNÍ ČÁSTI STRÁNKY

Flash Conquerors

o hře: realtime strategická hra, ve které musíte bránit svůj hrad před útoky protivníka. Hráč staví opevnění, věže, nakupuje bojové jednotky a vše může vylepšovat. Postupem času hráč postupuje do dalších věků, ze středověku přes současnost až po budoucnost. Tuto naši hru hrálo již několik milionů hráčů po celém světě.

Český Ježíšek

o hře: krásná kreslená hra pro děti. Hráč ovládá skřítka Pošťístka a musí Ježíškovi doručit dopisy od dětí v několika úrovních hry. V cestě mu stojí různé překážky.
Kavárna

o hře: hráč musí provozovat kavárnu a vařit různé druhy kávy, kterou si návštěvníci objednají. Každý den se učí nové a nové druhy a počet návštěvníků stoupá.
Rafty Granko

o hře: závodní 3D hra, ve které hráč musí zvítězit nad ostatními "rafťáky" v závodech na sněhu. Hra obsahuje mnoho úrovní a po každém kole může hráč svůj raft vylepšovat do dalšího kola.
DuDoEu

o hře: výuková hra pro studenty, kteří hledají práci či brigádu v zahraničí. Nenásilnou formou se tak v mnoha mnoha hrách dozví, jaká je čekají uskalí a jaké mají možnosti.
Cetelem prasátko

o hře: hra vytvořená pro společnost Cetelem, která navazuje na jejich televizní reklamu. Cílem hráče je utíkat s prasátkem před nebezpečným kladívkem a vyhýbat se různým překážkám. Hra běžela po dobu dvou měsíců o věcné ceny (dig. fotoaparáty, mp3 přehrávače atd.), proto musela být důkladně zabezpečena proti hacknutí.
Balóny

o hře: cílem této hry je správně ovládat směr větru, tak aby balón doletěl co nejvýše. V cestě mu stojí překážky počínaje ptáky a letadly a konče různými vesmírnými plavidly. Díky prémiím jako jsou štíty, lepší palivo a podobně se vám ale hru jistě podaří úspěšně dohrát.
Marsminer

o hře: velmi propracovaná hra, ve které hráč ovládá těžební vozidlo na Marsu a získává cenné nerosty. Vozidlo je možné vylepšovat mnoha způsoby - od lepších motorů až po výbušniny či lepší vrtáky.
Geomag

o hře: hra vytvořená jako téměř identická kopie stolní hry Geomag. Hra je pouze pro dva živé spoluhráče. Hra proti počítači se plánuje v nejbližší době.
Flashmachines

o hře: propracované závody miniautíček na 12 tratích (6 tratí ve dne, 6 v noci). Hráč závodí s počítačem řízenými protihráči a využívá všechny dostupné prémie (olej, rakety, turbo atd.), aby nad nimi zvítězil. Hra má nastavitelnou obtížnost a je možné vybrat si z několika autíček s různými parametry.
Secret Agent

o hře: akční fotorealistická hra z prostředí druhé světové války. Hráč v roli tajného agenta se snaží najít útržky důležité mapy a vysílačku. V cestě mu stojí němečtí vojáci a důstojníci a mnoho různých pastí.
PRE Vánoční hra

o hře: logická vánoční hra, vytvořená pro společnost PRE, obsahuje 25 úrovní, ve kterých hráč pokládá kabely, tak aby rozsvítil vánoční stromeček a zapnul další domácí spotřebiče. V silvestrovském kole je cílem hry zapálit ohňostroj. Hra obsahuje editor, kde si můžete vytvářet vlastní úrovně a posílat je kamarádům.
PRE Velikonoční hra

o hře: pro velký úspěch vánoční hry (všech 25 kol odehrálo více než 9.000 hráčů) byla vytvořená velikonoční hra s podobným námětem. Cílem hry je pomoci zajíčkovi zavést elektřinu ke všem spotřebičům v domě.
Stone Sudoku

o hře: klasická logická hra v "kamenném" stylu. Hra obsahuje volitelnou obtížnost, takže každý hráč si přijde na své.
Virus

o hře: akční hra, ve které musí hráč chránit počítač před virovými útoky. V tom mu pomáhá mnoho různých premií.
Skunk Blaster

o hře: jednoduchá vtipná akčně-logická hra, ve které hráč ovládá tchoře, který musí oblakem svého smradu zasáhnout další tchoře a vyvolat tak řetězovou reakci.
Lípánek spojovačka

o hře: dvě jednoduché spojovačky po vzoru klasických tištěných, ve kterých si hráč spojuje tužkou obrázek podle čísel.
Ledové království

o hře: akčně logická hra se třemi úrovněmi. Cílem hráče je s pomocí tří postaviček plnit úkoly tak, aby se dostali na konec hry.
O2 Domino

o hře: známá logická hra s netradičními vylepšeními v podobně speciálních prémií. Hru jsme vytvořili pro společnost O2.
Twister game

o hře: plošinovka z prostředí země zmrzliny Twister, která se skládá ze všech přísad Twisteru. Hra je poměrně rozsáhlá a obsahuje 100 obrazovek, ve kterých je cílem sbírat Twistery, vyhýbat se různým překážkám, odemykat si dveře a podobně.
Nu pagadi

o hře: předělávka klasické hry Vlk a zajíc pro Staropramen Q-pack (nerozbitné láhve).
Sudoku

o hře: klasické Sudoku vytvořené na zakázku pro portál Centrum.cz (xchat.cz).
Svetris

o hře: variace na tetris s oblečením, vytvořená pro společnost Quelle, jako součást velkého projektu www.q-city.cz, který jsme také kompletně vytvářeli.
Balíky

o hře: cílem hráče je přesouvat balíky, přijíždějící z pásů na levé části obrazovky na správné místo v pravé části. Hra je vytvořená pro společnost Quelle, jako součást velkého projektu www.q-city.cz, který jsme také kompletně vytvářeli.
Omnic Tocas

o hře: série několika akčních her, grafika je dílem Věry Tataro, kompletní programování a část ozvučení je naším dílem. Hra je součástí větší prezentace, proto nemá samostatný preloader a může se delší dobu načítat, zatímco na obrazovce nebude nic vidět.
Vychytej styl

o hře: v této hře je hlavním cílem poznat v časovém limutu, které oblečení na danou postavičku nepatří.
Becherlogical

o hře: logická hra, v níž musíte k sobě dávat tři stejná víčka od nápojů společnosti Becher. Hra vyhrála první místo v soutěži Becher Game 2002 v kategorii Flash.
Bowling

o hře: klasický bowling, s možností výhry notebooku Acer Ferrari (soutěž již skončila). Hru jsme vytvořili pro slovenskou politickou stranu ANO.
Kill Bill

o hře: jedna z nejúspěšnějších her z naší tvorby, kterou hrálo během 2 týdnů více než čtvrt milionu hráčů. Jedná se o upoutávku na druhý díl filmu Kill Bill, vycházející z notoricky známe scény prvního dílu.
Algida ICE LOVER

o hře: dobrodružná hra v níž je cílem hráče získat srdce Simony.
Volný - Virus game

o hře: cílem hráče je pomocí počítačové myši ochraňovat počítač před viry. V tom mu pomáhají u různé prémie, které ho zrychlí, zabijí všechny viry v okolí či vytvoří kolem počítače dočasně neprostupnou bariéru. Hra obsahuje mnoho úrovni se vzrůstající obtížností.
DOOM

o hře: akční hra na motivy filmu na motivy hry :o)
Skladník (Bontonland)

o hře: nová akční plošinovka s 80 obrazovkami, ve které můžete vyhrát skvělé věcné ceny. Cílem skladníka je najít ve skladu 100 CD v čemž mu brání různé překážky.
Scania Driver

o hře: velmi propracovaná renderovaná závodní hra se skutečnými vozidly firmy Scania. Hráč si může vybrat buď kamión, autobus nebo rolbu a jezdit s nimi v různých krajinách. Občas musí natankovat palivo zajetím k pumpě, zastavovat na autobusových zastávkách a dávat pozor na dodržování předpisů, jinak ho začne stíhat policie. Hra je určena primárně pro CD, proto se na webu o trochu déle načítá.
7 hříchů

klient: Tuto hru jsme kompletně vytvořili pro společnost Internet Design, s.r.o.

o hře: webové stránky propojené se hrou. Cílem je najít v každé z místností jeden z hříchů.
ODS

klient: Tuto hru jsme kompletně vytvořili pro společnost Internet Design, s.r.o.

o hře:
humorně pojatý skok o tyči s našimi europoslanci.
Hoď si to!

klient: Tuto hru jsme kompletně vytvořili pro společnost Internet Design, s.r.o.

o hře: cílem hráče je nechat se odpálit katapultem co nejdále. Musí si při tom dát pozor, aby nespadl do propasti, či nevypadl z katapultu. Odměnou za správnou trefu mu bude hladké přistání v bazénu.

Chcete se naučit vytvářet podobné Flash hry, jaké zde vidíte?
Objednejte si knihy, kterých jsem autorem či spolu
autorem:

 Flash jednoduše pro verze 4, 5, MX
Flash 5 pro grafiky a tvůrce webů
Vytváříme hry ve Flashi (již není v prodeji)
Vytváříme WWW stránky 5. díl (již není v prodeji)
Vytváříme WWW stránky 6. díl (již není v prodeji)

Chcete-li se o knize dozvědět více informací, či ji rovnou objednat, klikněte na její název.